عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

استاندار فارس ضمن تاکید بر ضرورت ایجاد فضای همدلی و تعامل برای پیشبرد اهداف و برنامه ها در استان گفت: به نظر می رسد عده ای از آرامشی که امروز بر فضای استان حاکم است خوشایند نیستند.به گزارش "پیک تدبیر "به نقل از  ایرنا، سید محمد احمدی، عصر شنبه در حاشیه جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه فارس در جمع خبرنگاران افزود: آنچه عقلا و بزرگان استان هم بر آن تاکید دارند تداوم شرایط و حفظ آرامش موجود است.

 

وی اظهار کرد: در سایه آرامش و فضای همدلی موجود پیگیر کارهای زیربنایی و اساسی استان هستیم و باید با استفاده مناسب از شرایط مطلوب فعلی اهداف بلندی را برای توسعه و پیشرفت استان ترسیم کنیم.

 

استاندار فارس، با اشاره به تشکیل جلسه ای با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز و همچنین نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه بر ضرورت پیگیری مسایل و مشکلات استان بحث و تبادل نظر شد.

 

احمدی، در خصوص احداث برج های دوقلو در شیراز نیز گفت: اگر به دنبال توسعه گردشگری و جذب توریسم هستیم باید در شهر جذابیت هایی ایجاد کنیم تا گردشگر ترغیب به آمدن شود.

 

وی تصریح کرد: تاکید ما بر رفع موانع سرمایه گذاری در شهر است اما همانطور که یک سرمایه گذار تمایل به سرمایه گذاری در حوزه بهداشتی یا صنعتی دارد عده دیگری نیز به دنبال سرمایه گذاری در حوزه تجاری هستند.

 

احمدی گفت: سرمایه گذار می خواهد از سرمایه شخصی خود برای سرمایه گذاری استفاده کند و بنابراین ما نمی توانیم اجبار کنیم که حتما باید در فلان زمینه سرمایه گذاری شود.

 

وی، ضمن یادآوری وجود مشکل کم آبی در برخی روستاهای استان افزود: تامین آب شرب سالم برای این روستاها نیازمند 20 هزار میلیارد ریال اعتبار است که تلاش می کنیم با تامین بخشی از این اعتبار مشکل آب شرب این روستاها را مرتفع کنیم و این کار را نیز از روستاهایی که وضعیت حادتری دارند آغاز خواهیم کرد.


مطالب مرتبط:

- استاندار فارس: آزادراه شیراز – اصفهان فرصت خوبی برای جذب گردشگر است

- مدیرکل حقوقی استانداری فارس:حمایت جدی از کارآفرینان،زمینه ساز تحول و شکوفایی اقتصادی است

- کمیته ای ویژه در استانداری فارس شکایات کارآفرینان را رسیدگی می کند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید