عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

رحیم زارع در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره آخرین وضعیت رسیدگی به  موضوع وصول بدهی‌های معوق بانک ها گفت: سیستم بانکی کشور باید با هماهنگی با دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی، قضایی و سیاسی جزئیات پرونده‌های بدهکاران بانکی را بررسی و راهکارهای مشخصی برای وصول معوقات فراهم کنند.

 

نماینده مردم آباده، بوانات و خرم‌بید در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با وجود اینکه قوه قضائیه عملکرد مناسبی در رسیدگی به وضعیت بدهکاران بزرگ بانکی داشته، اما انتظار این است تکلیف نهایی این موضوع هر چه زودتر روشن شود.

 

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: باید جریان‌های ناسالم از اقتصاد کشور حذف شود تا شرایط برای رونق اقتصادی به وجود آید.

 

زارع با یادآوری نقش اقتصاد سالم در افزایش اشتغال گفت: زمان آن فرا رسیده به رانت های اقتصادی پایان داده شود و شرایط را برای اقتصاد مولد و رونق بخش صنعت فراهم کرد.

 

وی به نقش سازنده وصول معوقات بانکی در رونق اقتصادی اشاره کرد وادامه داد: باید توجه داشت در سه دوازدهم بودجه به طرح های عمرانی 6 هزار میلیارد تومان اختصاص داده شده، این در حالی است که  یکی از بدهکاران بانکی یک ششم این مبلغ را به سیستم بانکی بدهکار شده، بنابراین رسیدگی به وصول بدهی ها یک اولویت مهم است.

 

زارع تصریح کرد: مردم می خواهند تاثیرات وصول معوقات بانکی را در اقتصاد کشور لمس کنند بنابراین تاخیر در این مسئله قابل قبول نیست.

 

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: در حال حاضر با مدیریت و هماهنگی با نهادهای مالی می توان شرایط را برای وصول معوقات بانکی فراهم کرد.


مطالب مرتبط:

- دکتر رحیم زارع: پیگیری احداث منطقه ویژه اقتصادی شمال فارس در دستور کار مجلس است

- دکتررحیم زارع: شعار امسال نباید مانند سال‌های گذشته در حد تئوری بماند/ مدیریت جهادی یعنی همسو کردن فکرها/ جمشید جعفرپور: تلاش می کنیم شعار امسال به گفتمان تبدیل شود/ کار عمیق فرهنگی یعنی بازگشت به ارزش‌های اسلامی، انقلابی و ایرانی

- رحیم زارع مطرح کرد: ضرورت مطالعه اجرایی و تفکر راهبردی در اجرای اقتصاد مقاومتی

- شعر دکتر رحیم زارع در وصف روحانی!

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید