عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

با حضور استاد دانشگاه استرالیا ،همایش علمی استفاده بهینه از منابع انرژی در خرم بید برگزار شد.

 

 

 

  به گزارش پیک تدبیر از بام فارس  ،همایشی تحت  عنوان استفاده بهینه از منابع انرژی  بویژه  آب  با حضور استاد دانشگاه استرالیا وجمعی از فرهنگیان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد صفاشهر برگزار گردید.

 

در این همایش  پروفسور حسنلی گفت: باتوجه به وضیعت کم  بارندگی وخشکسالی های چند ساله اخیر در ایران  واستفاده بی رویه از منابع آبهای زیر زمینی،  کشور ما به سمت خشکسالی وبی آبی رفته است لذا  همه ما باید نحوه استفاده بهینه از منابع موجودخدادادی  و صرفه جویی  را به خوبی بدانیم  ودر زندگی به کار ببندیم.

 

سید حمید مرتضوی نیز در این همایش گفت:هدف از برگزاری این همایش  علمی علاوه برآشنایی جامعه فرهنگی  ودانش آموزی شهرستان با نخبگان علمی منطقه ، بهره مندی جامعه فرهنگی   از تخصص وتجربه بالای نخبگان  در راستای تعلیم وتربیت صحیح و  عمیق دانش آموزان وایجاد خود باوری واعتماد به نفس در آنان می باشد.

 

وی در پایان یادآور شد: باوجود  چالش های زیست محیطی بسیار جدی در منابع آبی ونیاز به فرهنگ سازی  در خصوص نحوه ی استفاده بهینه از منابع موجود، آموزش وپرورش به عنوان گسترده ترین و تاثیر گذارترین نهاد  فرهنگ ساز   رسالت عظیمی در راستای ترویج  فرهنگ صحیح استفاده از منابع انرژی را به عهده دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید