عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

رییس سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت:شش هزار و 198 میلیارد ریال اعتبار از صندوق توسعه ملی برای توسعه و بهره وری بهینه در بخش کشاورزی فارس به این استان اختصاص یافت.محمد مهدی قاسمی ،  اظهارکرد: این میزان اعتباربه بانک های عامل و صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی اعلام شده است.

 

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاوررزی استان فارس هم گفت: 15 درصد از اعتبارات تخصصی که حدود 929 میلیارد ریال است به ایثارگران اختصاص دارد و آنان می توانند با معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران و هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی فارس به بانک عامل معرفی شوند و از این تسهیلات استفاده کنند.

 

انوشیروان کاظمی بیان کرد:همچنین از رقم اعتبارات تخصیصی استان فارس 31 میلیارد ریال برای کارآفرینی مدد جویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی تخصیص یافته است.

 

وی بیان داشت :اعتبارات مربوط به بخش کشاورزی به طرح های واجد شرایطی که درسال 92 به سامانه بانکی معرفی شده لیکن موفق به جذب منابع نشده اند ، اختصاص دارد.

 

قاسمی ادامه داد: سود تسهیلات طرح های سرمایه گذاری و سرمایه در گردش 15 درصد ، صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی 16درصد تعیین شده است.

 

وی اضافه کرد: همچنین این تسهیلات به کارآفرینان مناطق کمتر توسعه یافته ، مددجویان کمیته امداد و بهزیستی با چهار درصد بخشودگی پرداخت می شود.

ایرنا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید