عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت:در دولت تدبیر و امید هیچ کار غیر قانونی رخ نمی دهد واجازه هیچ کار غیر قانونی را نمی دهیم و آمده ایم که جلوی شعارهای غیر قانونی را هم بگیریم.

پیک تدبیر: علی همتی در نشست بررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی ومعدنی شهرستان نی ریز افزود: انتظار است که سایر دستگاه ها هم کمک کنند تا صنعت، معدن وتجارت در چهار چوب قانون در مسیر اهداف متعالی رشد و توسعه یابد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس در مورد جلوگیری از خام فروشی واستفاده بهینه از سایر موادمعدنی به ویژه سنگ در شهرستان نی ریز گفت:شهرستان نی ریز از جمله شهرستان های استان فارس است که از ظرفیت ،قابلیت و توانمندی سایر فعالیت های معدنی تولیدی و صنعتی برخوردار است.

وی ادامه داد: با سرمایه گذاری های مناسب، استفاده بهینه از فناوری و علم روز همگام با برنامه ریزی و راهبردهای مدون در واحدهای صنعتی و معدنی ، وضعیت این منطقه در زمینه توسعه به صورت همه جانبه دگرگون می شود.

همتی با انتقاد از خام فروشی در معادن استان فارس گفت:برخی از صنایع به ویژه صنایع معدنی این استان نیاز به نوسازی وبازسازی دارد و ضروری است واحدهای سنگبری برای صرفه جویی در وقت و هزینه ، در اختیار گرفتن بازار و نیز توسعه امر صادرات ، واحدهای خود را به فناوری های جدید دنیا مجهز کنند تا در این مسیر از دیگر واحدها و صنایع معدنی عقب نیفتند.

این مقام مسوول درباره توزیع سهمیه سوخت مصرفی واحدهای تولیدی نیز اظهار کرد:برای رونق کارواشتغال و فعالیت های اقتصادی و حرکت واحدهای تولیدی، سوخت مصرفی واحدهای صنعتی و معدنی بر اساس ظرفیت سنجی و تحت نظارت روسای اداره های شهرستان ها و طبق اختیاری که به آنها تفویض شده است ، توزیع می شود.

وی ادامه داد: چنانچه مشکلی در هر نقطه از استان فارس در زمینه توزیع سوخت مصرفی واحدهای تولیدی باشد، مشکلات را برطرف خواهیم کرد.

همتی اظهار داشت: تدوین راهبردی یکپارچه ، برنامه ریزی صحیح و اصولی با توجه به امکانات موجود و در نظر گرفتن شرایط وسنجش ظرفیت ها و آینده نگری با هدف رشد و پویایی ،همسو با رفع مشکلات و عرضه بهترین خدمات به مردم در قالب وظایف و اختیارات محوله از اساسی ترین اهداف این سازمان است.

شهرستان نی ریز در فاصله 192 کیلومتری شرق شیراز واقع شده است.

ایرنا


مطالب مرتبط:

- حمایت همه جانبه سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از سرمایه گذاران

-توسط علی همتیٍ؛ افشاگری درباره رانت خواری در صنعت فارس

-رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس: هیچ یک از صنایع شیر فارس از پالم استفاده نکرده اند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید