عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

امام جمعه مرودشت با اشاره به فرایند تمدید مذاکرات هسته ای گفت : تحلیل برخی ها پیرامون تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان از انصاف بدور است .

به گزارش پیک تدبیر به نقل از ایرنا، حجت الاسلام قنبرعلی احمدی در نماز این هفته مرودشت افزود: این در حالیست که مقام معظم رهبری از تیم مذاکره کننده و تمدید این موضوع نیز حمایت کرده است .

وی اضافه کرد: اما با وجودحمایت همه جانبه مقام معظم رهبری از این تیم ،بسیاری از تحلیل گران و جراید منصفانه عمل نمی کنند .

حجت الاسلام احمدی با بیان این مطلب که تحلیل گران و روزنامه نگاران باید بیشتر مواظب افکار و قلم خود باشند اظهار داشت : چه مذاکرات به نتیجه برسد و چه نرسد در هر صورت آنکه ضرر می کندامریکا بوده واسراییل است .

وی همچنین در خطبه اول خود یکی از نتایج قیام عاشورا را زنده نگهداشتن روح اسلام در مسلمان دانست و تصریح کرد: شاخصه یک اسلام پویا و حقیقی درسایه اگاهی و دانش و جنبش و حرکت می باشد ودر اسلام واقعی ایستایی وسکون معنا ندارد.

امام جمعه مرودشت با بیان این مطلب که در راه اسلام واقعی قدم برداشتن دشواری های خاص خود را دارد اظهار داشت : بزرگترین خطر در جامعه اسلامی این است که روح اسلام و اگاهی و ارتقا دانش و حرکت را از مسلمانان بگیرند .

حجت الاسلام احمدی همچنین به کنگره بین المللی مبارزه با جریان های تکفیری که با حضور بیش از300اندیشمند علمی از سراسر دنیا برگزار شد یاد کرد .

وی گفت : از برکات این کنگره می توان به مبارزه جدی با جریان تکفیری که با شعار اسلام و مذهب علیه اسلام و مذهب بوده و آفت و بلای جامعه اسلامی شده اند ، یاد کرد که اقدام مطلوبی است .


مطالب مرتبط:

- امام جمعه مرودشت : آرامش و تعامل سران قوا از دستاوردهای برجسته دولت تدبیر و امید است

- امام جمعه مرودشت نسل کشی در غزه را محکوم کرد

- حجت الاسلام و المسلمین احمدی امام جمعه مرودشت :جایگاه ورزش را به معنای واقعی کلمه دنبال کنیم

-امام جمعه مرودشت: انعکاس واقعیت ها خدمتی ارزشمند به مردم است

-امام جمعه مرودشت: ماموریت عزاداران حسینی،زنده نگه داشتن ارزش هاست

-امام جمعه مرودشت: مسئولان بهداشت بر ذبح دام‌ها در روز عید قربان نظارت بیشتری داشته باشند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید