عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری شیراز ، بستن گذر هنر و بازگشایی خیابان حافظیه را غیرقانونی دانست و گفت: اگر اسنادی که قرار است شهرداری برای بازگشایی خیابان حافظیه و بستن گذرهنر ارائه دهد مورد قبول نباشد، شهرداری متخلف است

به گزارش پیک تدبیر از ایرنا، مسعود طهماسبی افزود: مسدود شدن خیابان حافظیه مصوبه شورای ترافیک شهرستان شیراز و شورای ترافیک استان فارس است.

وی با اشاره به بررسی چگونگی بازگشایی خیابان حافظیه و بازگرداندن 'گذرهنر' به هنرمندان و فرهنگیان شهرو دیارفارس توسط شهرداری شیراز گفت: به شهرداری شیراز یک فرصت یک هفته ای داده شد تا مستندات خود را مبنی بر گرفتن مجوز برای بازگشایی خیابان حافظیه به فرمانداری ارائه دهد.

معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری شیراز بیان کرد: این انتقاد به شهرداری شیراز وارد است که در مدیریت شهری تصمیم گیری های انفرادی به موفقیت منتهی نمی شود.

معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری شیراز با اشاره به تنش های به وجود آمده پس از بازگشایی خیابان حافظیه و بستن 'گذرهنر'بر روی هنرمندان اضافه کرد: بازگشایی این خیابان سبب تحمیل هزینه به نهاد های مرتبط با این جریان شده است.

طهماسبی اظهار داشت: فرمانداری شیراز در جریان بازگشایی خیابان حافظیه نبوده است و این بازگشایی از سوی شهرداری شیراز صورت گرفته و این نهاد باید پاسخ گوی دستگاه های ارشد شهر باشد.

معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری شیراز با اشاره به مهلت داده شده به شهرداری شیراز برای ارائه اسناد بازگشایی خیابان حافظیه بیان داشت:اگر اسنادی که قرار است شهرداری ارائه دهد مورد قبول نباشد شهرداری متخلف است.

وی با اشاره به غیرقانونی بودن بازگشایی خیابان حافظیه و بستن 'گذرهنر'بر روی هنرمندان گفت: اگر در موضوع بازگشایی خیابان حافظیه شهرداری شیراز متخلف شناخته شود بدون هیچ ملاحظه ازطریق نهاد های قضایی قابل پیگیری است.


- مدیرکل ارشاد فارس ،آحاد مختلف مردم را به حضور در گذر هنر عاشورایی دعوت کرد

-شکوه هنرهای آیینی فارس در گذر هنر عاشورایی شیراز

-مدیرکل ارشاد فارس : هنر فاخر و اسلامی هنرمندان گذرهنر عاشورایی را تسخیر کرد

-هنرمندان شیرازی از شهردار خواستار بازگرداندن گذرهنر شدند

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید