عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

عضو شورای شهر مرودشت با بیان اینکه منافع مردم مرودشت باید اولویت و خط قرمز اعضای شورا باشد، گفت: شورای شهر جایگاه خود را مدیون مردم است و این‌که برخی از اعضا شهردار را خط قرمز شورا معرفی می‌کنند در تعارض با قانون شوراها است.

به گزارش پیک تدبیرعلی‌اکبر همت در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مرودشت اظهار داشت: منافع مردم مرودشت خط قرمز شورا است و باید در اولویت اعضای شورا قرار گیرد.

وی افزود: شورای شهر جایگاه خود را مدیون مردم است و این‌که برخی از اعضا با سخنان خود شهردار را خط قرمز شورا معرفی می‌کنند در تعارض با قانون شوراها است.

همت اضافه کرد: بر اساس قانون شوراها مهم‌ترین وظیفه شورا انتخاب شهردار و نظارت بر عملکرد وی و پیگیری مطالبات مردم است.

این عضو شورای شهر مرودشت ادامه داد: تقابل برخی از اعضای شورای شهر با اصحاب رسانه سبب تنزل جایگاه این نهاد مردمی می‌شود و اعضای شورا باید بپذیرند که رسانه‌هایی که در راستای منافع مردم و چارچوب قانون فعالیت می‌کنند صدای رسای جامعه در کنار شورای شهر پیگیر مطالبات شهروندان هستند.

همت همچنین خواستار همدلی و اتحاد اعضای شورا و شهرداری در راستای خدمات بیشتر به مردم مرودشت شد.

به گزارش فارس، آسفالت قسمت‌هایی از معابر روستای کوشک توسط شهرداری مرودشت در هفته‌های گذشته موجی از انتقادها را در رسانه‌های محلی علیه شهردار روانه کرده بود که باعث تنش و حاشیه بین رئیس شورا و شهردار این شهر شد و در ادامه کار به‌جایی رسید که اسماعیل استواری نایب ‌رئیس شورای شهر در سخنانی چالش‌زا شهردار را خط قرمز شورا نامید و منتقدان را سودجویانی نام نهاد که منافعشان در شهرداری به خطر افتاده است.


:»اسماعیل استواری نائب رئیس شورای اسلامی شهر مرودشت:خط قرمز اعضای شورای اسلامی شهر دکتر احمدی شهردار مرودشت است

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید