عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس گفت: نصب راهنمای گردشگری مجازی تخت جمشید و پاسارگاد با استفاده از نرم افزارهای سه بعدی این مجموعه در گوشی همراه مسافران نوروزی منشر شد.

 

به گزارش پیک تدبیر به نقل از این روابط عمومی، در محل ورودی مجموعه تخت جمشید، غرفه ای به منظور دسترسی گردشگران و مسافران نوروزی به نرم افزار گردش مجازی سه بعدی تخت جمشید در نظر گرفته شده است.

 

علاقه مندان به نصب این نرم افزار، جهت دانلود می توانند به سایتwww.i3dsoft.ir مراجعه کنند.

 

نسخه اندروید تور مجازی سه بعدی تخت جمشید و تور مجازی سه بعدی پاسارگاد , با قابلیت نصب بر روی انواع گوشی ها و تبلت های اندروید ، دارای اطلاعات کامل صوتی و متنی در مورد کاخ های مختلف مجموعه می باشند .

 

این نرم افزار با توجه به بازسازی مکانهای باستانی تخت جمشید و پاسارگاد مطابق با آنچه در زمان حیات امپراتوری هخامنشیان وجود داشته، این امکان را برای گردشگرانی که نرم افزار مورد نظر را بر روی گوشی های همراه خود نصب کرده اند، فراهم می نماید که در حین گردش و بازدید در مجموعه تاریخی تخت جمشید و پاسارگاد ، از راهنمای کاملی مجهز به اطلاعات صوتی و متنی برخوردار باشند.

 

با توجه به رشد روزافزون اپلیکیشن های گوشی همراه در سطح جهان، نرم افزارهای زیادی در زمینه های گوناگون در داخل کشور ساخت شده اند و یکی از این نرم افزارها که توانسته با توجه به کیفیت و دقت در پژوهش , مهر تایید پایگاه میراث جهانی پارسه پاسارگاد را بگیرد ، تور مجازی سه بعدی تخت جمشید است .


مطالب مرتبط:

-دروازه شمال فارس به گشاده رویی مردمی باصفا به روی نوروزیان باز است

- بخش زرقان شیراز آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است

- ساخت مسجد و مجموعه فرهنگی در نزدیکی تخت جمشید

تخت جمشید زیر بارش برف

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید