عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده پنج پروژه شرکت توسعه و تجیهز اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان در فارس که هم اینک آماده بهره برداری است درهفته دولت (دوم تا هشتم شهریور) افتتاح می شود.سید غلامرضا کمانه ،  اظهار کرد: سالن ورزشی بیضای سپیدان، سیوند، دژکرد اقلید، فسا، مجموعه ورزشی داراب، استخر سرپوشیده لامرد، ورزشگاه فسا، زمین چمن قائمیه و خشت کازرون، سالن شش هزار نفری، خانه کشتی، ورزشگاه میانرود، سالن ژیمناستیک آباده، دهکده المپیک سپیدان و استخرجهرم از جمله پروژه هایی هستند که عملیات ساخت و ساز آنها به شرکت توسعه و تجهیزاماکن ورزشی محول شده است.

 

مدیرکل ورزش و جوانان فارس بیان کرد:تمام این پروژه ها اکنون فعال هستند و در قالب برنامه زمان بندی شده به بهره برداری می رسند و از میان آنها پنچ پروژه درهفته دولت امسال افتتاح خواهد شد.

 

کمانه بیان کرد:درجلسه ای با حضور معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استان ها و معاون شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی وزارت ورزش وجوانان در فارس، علاوه براین که مسائل مربوط به پروژه های ورزشی این شرکت درفارس مورد بررسی قرار گرفت ، موضوع تامین اعتباراز سوی این وزارتخانه برای برطرف شدن مسائل حقوقی اداره کل ورزش و جوانان فارس و حمایت مالی از هیات های ورزشی این استان نیز مطرح شد.

 

وی بیان داشت :همچنین مسوولان یاد شده از پروژه های ورزشی شهرستان اقلید ازجمله خانه کوهنورد این شهرستان واقع در13 کیلومتری قله بل (بلندترین قله فارس با چهارهزارو 50 مترارتفاع) بازدید کردند.

 

کمانه گفت:خانه کوهنورد شهرستان اقلید هم اینک 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پس از اتمام به عنوان اولین اقامتگاه کوهنوردان در فارس مورد استفاده علاقه مندان به کوهنوردی ازسراسر کشور قرار می گیرد.

 

مدیرکل ورزش و جوانان فارس اضافه کرد:همچنین سالن بزرگ توپی حسن آباد با 80 درصد پیشرفت فیزیکی و زمین چمن مصنوعی چشمه رعنا شهرستان اقلید با همکاری دهیاری این شهرستان تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

 

کمانه ادامه داد:سالن بزرگ شهرمیان، سالن ورزشی چشمه رعنا و سالن آسپاس اقلید نیز هم اکنون آماده افتتاح است.

 

وی اضافه کرد:معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استان ها و معاون شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی وزارت ورزش وجوانان در فارس ، همچنین از سالن ورزشی در دست احداث دژکرد و نظام آباد اقلید بازدید کردند.

 

کمانه بیان کرد: درصورت تامین اعتبار لازم ، درآینده نزدیک این دو سالن ورزشی افتتاح خواهد شد.

ایرنا


مطالب مرتبط:

" سبد " به هیأت بسکتبال هم رسید!

- جایزه ۸ میلیون دلاری فیفا به ایران

- اقدامی قابل تحسین از شهرداری مرودشت و هئیت کو نوردی مرودشت

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید