عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

تیم فوتسال جوانان استان فارس جهت شرکت در مسابقات فوتسال کشور از روز چهارشنبه تا روز جمعه هفته جاری در سالن ورزشی شهید حاجی پور اردو زده است.


 به گزارش پیک تدبیر به نقل از طنین پاسارگاد، تیم فوتسال جوانان استان فارس جهت شرکت در مسابقات فوتسال کشور از روز چهارشنبه تا روز جمعه  هفته جاری در سالن ورزشی شهید حاجی پور اردو زده است.

 

 سیده محبوبه رضوی سرپرست این تیم در گفتگویی با خبرنگار ما گفت:  جهت شرکت در مسابقات فوتسال جوانان کشور به مدت سه روز در شهرستان پاسارگاد اردو زده ایم و  صبح ها از ساعت 8الی 10 و بعد از ظهرها از ساعت 14الی 16به انجام تمرین می پردازیم.

 

وی ادامه داد: مسابقات فوتسال جوانان کشور در نیمه دوم شهریور ماه برگزار میشود و هنوز میزبان این مسابقات مشخص نشده است.

 

رضوی در مورد آمادگی بازیکنان تیم بیان داشت: بچه ها به امادگی و هماهنگی لازم رسیده اند و امیدوار به کسب مقام در مسابقات کشوری هستیم،مسابقاتی که قرار است برگزار شود، انتخابی تیم ملی نیز می باشد.

 

وی در مورد محل اردوی تیم گفت:  فضای مجموعه شهید حاجی پور سعادت شهر یکی از بهترین مجموعه های کشوری میباشد و باید تشکر ویژه ای از  آقایان حاجی پور ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان و همچنین اخوی گرامیشان ریاست محترم هیئت فوتبال شهرستان داشته باشم .

 

اسامی تیم فوتسال جوانان بانوان استان فارس:مریم کیهان-زهره طاهرزاده-مینو ایزد گشت-نیلوفر بکاهی-

مریم پریچهر-زهرا حسینی-زهراجاویدی-فاطمه جنتی-نسیبه آقا رضایی-پروین رضایی-زهرا عبد شریفی-

عاطفه علیمردانی-محدثه اسماعیلی-آیسودا علی نژاد-زهرا بیتی

کادر فنی:پروانه کران خسروی-سیده محبوبه رضوی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید