عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

دو سالن ورزشی در دو بخش، آسپاس و چشمه رعنا از توابع شهرستان اقلید در هفته دولت به بهره برداری رسید.

به گزارش پیک تدبیر به نقل از ایرنا ،درآیینی که شنبه شب به همین منظور با حضورنماینده مجلس، مدیرکل ورزش و جوانان و مسوولان محلی برگزار شد این دوسالن ورزشی مورد بهره برداری قرار گرفت .

 

سالن آسپاس با متراژ 360 مترمربع ازاعتبارات ملی با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد و200 میلیون ریال و سالن ورزشی چشمه رعنا با 330 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد ریال از اعتبارات ملی نیز افتتاح شد.

 

نماینده مردم اقلید درمجلس شورای اسلامی بدر حاشیه این آیین به ایرنا گفت: شهرستان اقلید و توابع آن که جمعیت زیادی به ویژه جوانان و نوجوانان دارد، لیاقت داشتن امکانات ورزشی را دارند.

 

الیاس طاهری افزود: امروز شاهد به ثمر رسیدن دوسالن ورزشی هستیم که می تواند در جهت شکوفا کردن استعدادهای بی شمار نوجوانان و جوانان اقلید کمک زیادی انجام دهد ضمن اینکه اعتقاد داریم برای مردم باید همه کاری انجام داد.

 

وی اضافه کرد: طرح های ورزشی زیادی درجاهای مختلف از جمله شهرمیان ، حسن آباد ،امام زاده اسماعیل و خانه کوهنورد در دست احداث است و سالن دژکرد با اعتباری بالغ برچهارمیلیارد ریال تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

 

طاهری ادامه داد: بخس آسپاس با وجود علاقه مندان زیاد در ورزش لیاقت داشتن سالن بزرگتری را دارند وامید واریم با حمایت مدیرکل ورزش و جوانان فارس بتوانیم به جوانان و نوجوانان این مناطق کمک کنیم.

 

مدیرکل ورزش و جوانان فارس هم درجمع ورزشکاران ومردم با گفتن تبریک هفته دولت، بیان داشت:اگرچه اعتبارات کم شده اما پروژه های ورزشی فعال بوده است .

 

سید غلامرضا کمانه افزود: اینگونه سالن ها ویژه ورزش هایی همچون ، ژیمناستیک ، کشتی ، کونگ فو، کاراته و رزمی است که باید ازهمه نظر تجهیز شود.

 

وی خطاب به مربیان و بازیکنان رشته های مختلف ورزشی ، بیان داشت: ورزش به مانند علم است و اگر این نوجوانان بد تمرین کنند و یا اینکه بد آموزش ببینند امکان آسیب دیدگی آنها وجود دارد .

 

کمانه افزود: برای ارتقا دانش مربیان رشته های مختلف و به روز شدن آنها،کلاس های مربیگری نیز برگزار خواهیم کرد تا با تحقق این امر به علاقه مندان ورزش به صورت علمی تمرین داده شود.

 

مدیرکل ورزش و جوانان فارس افزود:چندین پروژه نیز دراین شهرستان دردست احداث است و تلاش خواهیم کرد در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسانیم ضمن اینکه شهرستان اقلید ظرفیت ها زیادی در زمینه ورزش دارد و هر چقدر در این مکان سرمایه گذاری کنیم ، می توان شاهد رشد بیشتر ورزشکاران درسطح ملی و بین المللی بود.

 

بخشدار، اسپاس هم دراین ایین به ایرنا گفت : خوشحالیم ازاینکه مسوولان روحیه ورزشی دارند و این امرسبب می شود شاهد رشد روز افزون ورزشکاران باشیم .

 

اصغر سعادت خواه ادامه داد :استعدادهای بسیار زیادی در این بخش به ویژه در رشته فوتبال وجود دارد که گمنام و ناشناخته هستند و لازم است آنها را به جامعه ورزش معرفی کنیم و اعتقاد داریم که در میان انها نیز بازیکنانی وجود دارد که می توانند در تیم های مختلف ملی بازی کنند.

 

رییس ورزش و جوانان شهرستان اقیلد هم گفت : ورزش این شهرستان سرشار از استعداد های ناب است و هر چقدر برای آنها هزینه کنیم منجر به موفقیت در سطح ملی و بین المللی می شود .

 

جواد جلیلی افزود: چندین پروژه ورزشی در بخش های مختلف این منطقه در حال احداث است و امیدواریم هر چه زودتر به بهره براری برسند تا سرانه فضای ورزشی این شهرستان افزایش یابد.

 

وی اضافه کرد: برغم کمبود اعتبارات ، تلاش کردیم در زمینه های مختلف نیز چرخ ورزش به حرکت خود ادامه دهد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید