عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

طلایی ورزش ایران در بازی‌های آسیایی مدال خود را به دکتر حسن روحانی تقدیم کرد زیرا به گفته وی،؛ از وقتی آقای روحانی بر سر کار آمده باعث خوشحالی مردم شده‌اند.


حدادی: مدالم را به دكتر روحانی تقدیم می‌کنم
به گزارش ایسنا، احسان حدادی پس از کسب دومین مدال طلای خود در بازی‌های آسیایی گفت: از دولت تدبیر و امید بسیار تشکر می‌کنم. هیچ کار دیگری برای خوشحال کردن مردم و دولت از دستم برنمی‌آمد. از وقتی آقای روحانی بر سر کار آمده باعث خوشحالی مردم شده‌اند. و من مدالم را به کسانی تقدیم می‌کنم که باعث خوشحالی مردم شدند. در آیینه تغییراتی که ایجاد کرده‌اند، مردم خوشحال شده‌اند.

او درباره رقابت پرتاب دیسک بازی‌های آسیایی گفت: سطح مسابقه‌ها خوب بود. محمد صمیمی باید بهتر از این‌ها کار می‌کرد. البته قبل از شروع مسابقه او دچار مشکلی شد و دیسک او را گرفتند و نگذاشتند که با دیسکش تمرین کند. سال قبل من گفته بودم که نمی‌خواهم در ایران پرتاب کنم چرا که در دوره قبل خیلی من را اذیت کرده بودند و همین باعث شد که این صحبت را انجام بدهم اما الان خوشحالم که با پرچم ایران در اینچئون دور افتخار زدم. بابت همه زحمات باید از وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک هم تشکر می‌کنم.

حدادی در پایان سخنان گفت: امیدوارم در مسابقه‌های بعدی محمد موفق باشد. پرتاب‌های من نیز خیلی بد نبود اما باید بهتر از این‌ها باشد. امسال در بسیاری از اوقات مریض بودم و نتوانستم تمرین کنم اما خداوند را شکر می‌کنم که توانستم مدال بگیرم و نتیجه چند ماه دوری از خانواده را بگیرم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید