عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

مدیر کل ورزش و جوانان فارس طی حکمی امید نوروزی قهرمان کشتی المپیک 2012 لندن را به عنوان مشاور مدیرکل و دبیر ستاد بازی های آسیایی و المپیک ورزش و جوانان فارس منصوب کرد.

به گزارش پیک تدبیر به نقل از ایرنا مدیرکل ورزش و جوانان فارس یکشنبه در حاشیه جلسه معارفه امید نوروزی اظهار داشت:انتخاب این قهرمان استان تحت این عنوان انتخابی کاملا کارشناسانه بود که امیدوارم او بتواند زمینه کسب افتخارات بیشتر قهرمانان ورزش استان را فراهم آورد.

سید غلامرضا کمانه گفت:حضور موفق ورزشکاران استان در المپیک 2016 برزیل و بازیهای آسیایی و پارا آسیایی 2018 اندونزی به عنوان هدف کوتاه مدت ورزش استان و کشور است که امیدوارم همکاری همه جانبه بخش های مختلف ورزش استان در نهایت منجر به کسب افتخارات بیشتر ورزشکاران استان در رقابت های ملی شود.

وی گفت: حضور موفق ورزشکاران ایران در بازیهای المپیک 2020 و 2024 نیز به عنوان اهداف بلند مدت ورزش تعیین گردیده که درایت تیم کاری ورزشی استان می تواند نخبگان ورزشی را که اکنون پشت نیمکت های مدارس نشسته اند،شناسایی و راهنمایی کند.

کمانه با تاکید برهمکاری اداره کل ورزش و جوانان با کمیته ملی المپیک گفت: این همکاری موجب می شوددر آینده ورزشکاران استان فارس در ترکیب تیم های ملی خوش بدرخشند.

امید نوروزی هم ضمن تشکر ازاین انتخاب گفت: برای رسیدن به اهداف مورد نظر وزارت ورزش و جوانان نیازمند همکاری همه دستگاه های مرتبط با ورزش هستیم که امیدوارم این اتفاق صورت پذیرد.

وی گفت:پس ازکسب موفقیت ورزشکاران فارس در بازیهای آسیایی، پارااسیایی، المپیک و پارالمپیک این خودباوری درقهرمانان ورزش استان بیش از گذشته بوجود آمده که امیدوارم بتوانیم با استفاده از تمام ظرفیت های ورزش استان آنها را در راه رسیدن به قهرمانی کمک کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید