عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://hamgamdarab.ir/wp-content/uploads/2015/05/DSC09375.jpg
There was a problem loading image http://hamgamdarab.ir/wp-content/uploads/2015/05/DSC09375.jpg
There was a problem loading image http://hamgamdarab.ir/wp-content/uploads/2015/05/DSC09290-300x225.jpg
There was a problem loading image http://hamgamdarab.ir/wp-content/uploads/2015/05/DSC09290-300x225.jpg
There was a problem loading image http://hamgamdarab.ir/wp-content/uploads/2015/05/DSC09285-300x225.jpg
There was a problem loading image http://hamgamdarab.ir/wp-content/uploads/2015/05/DSC09285-300x225.jpg

در حالیکه فعالان عرصه ورزش مدارس شهرستان برنامه های همایش تجلیل از زحمات خود را به نظاره نشسته و عزم خود را برای فعالیت بیشتر در سال تحصیلی آینده جزم کرده بودند اما آنچه در دو دقیقه پایانی مراسم اتفاق افتاد آنها را با گلو بعض آلود و چشمانی نمناک وادار به ترک سالن کرد.

به گزارش پیک تدبیر از همگام داراب، همایش تجلیل از ورزشکاران  و تلاشگران عرصه فعالیت های ورزشی مدارس شهرستان داراب با حضور فرماندار مسئولین ادارت و ارگانهای دولتی – شورای محترم شهر، فعالان عرصه ورزش شهرستان و جمع کثیری از مدیران و معاونین مدارس و فرهنگیان محترم برگزار گردید.

«اصغرحقیقی»  کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش داراب، که با لطف خداوند، همت و اراده پولادین همکارانش و همکاری مدیران آموزشگاهها و برنامه ریزی های دقیقی که حاصل تخصص و تجربه بود هرساله کام دانش آموزان و اولیا را با کسب افتخار آفرینی ها شیرین نموده و جایگاه ورزش دانش آموزی که زیر بنای ورزش شهرستان است را ارتقا می داد، پشت تریبون رفت و ضمن تشکر از مدیر آموزش و پرورش به دلیل معرفی گزینه جدید جهت تصدی پست کارشناسی تربیت بدنی به وی چنین گفت: ای کاش به بنده اطلاع داده بودید تا با خودرو شخصیم گزینه پیشنهادی شما را برای انجام مصاحبه به شیرازمی بردم  که زیبا تر بود و آیا بهتر نبود به نظر اعضای شورای ورزش آموزش و پرورش شهرستان احترام گذاشته می شد؟

 

http://hamgamdarab.ir/wp-content/uploads/2015/05/DSC09375.jpg

 

حاضرین در جلسه با سوت و کف ازسخنان حقیقی استقبال کرده و پیام مخالفت خود را با این تغییر به گوش مسئولین حاضر در سالن رساندند.

حقیقی در ادامه گفت: چند نکته که می بایست با آن توجه داشت یکی از آنها این است که انتظار می رفت مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان در دولت تدبیر و امید کار را مخفیانه پیگیری نمی کرد چرا که خود بنده داوطلبانه حاضر به همکاری با وی در این خصوص بودم و دیگر اینکه ما ۸۵ نفر معلم ورزش در شهرستان داراب داریم آیا بین این تعداد معلم یک نفر شایسته انتخاب به عنوان کارشناس تربیت بدنی نیست؟

حال که در سال همدلی و هم زبانی قرار داریم انتظار می رفت آن مسئول محترم که اهل تدبیر وامید!!!! هستند اقدامی شایسته تر و با تدبیر تر انجام می دادند. نکته جالب توجه اینکه آقای حقیقی که از دوهفته پیش ازمعرفی فرد جایگزین مطلع شده بود اما با اخلاق پهلوانی که از پیش کسوتان عرصه ورزش شهرستان و شهدای همرزمش به ارث برده بود در حالی که می دانست در نگاه مدیر آموزش و پرورش مسئولیتی ندارد اما با عزمی راسخ و اراده ای استوار و به احترام همکاران محترم فرهنگی و تشکر از این عزیزان برنامه را به زیبا ترین شکل ممکن برگزار نمود و تا آخرین لحضه هیچ کس تصور نمی کرد که حقیقی با دارا بودن کارنامه ای در خشان دیگر به عنوان کارشناس تربیت  بدنی مدارس نیست.

DSC09290 DSC09285

 

شایسته نیست آنکه ادعای پیروی از منش تدبیر و اصلاحات می کند، اندکی به آن عمل می کرد و این کار را از روند محرمانه و انحصاری خارج و به خرد جمعی احترام می گذاشت و شورای  ورزشی آن اداره را در این خصوص مطلع می نمود تا آنها در مورد نیروی جایگزین نظر دهند.

به هر ترتیب یکی از مواردی که آسیب جبران نا پذیری در چند سال اخیر  به بدنه آموزش و پرورش ما وارد کرده است دخالت  موارد سلیقه ای و نگاه  جناحی  است و همین عامل  باعث شده است که در برخی مواقع دانش آموزان  که آیند سازان کشور هستند آسیب جبران ناپذیری ببینند.

در ادامه جهت شفافیت بیشتر این موضوع و آشکار کردن پشت پرده این اتفاق با چند نفر از پیشکسوتان، دبیران تربیت ، مسئولین استان و شهرستان و همچنین حقیقی مصاحبه خواهیم داشت.

چه زیبا گفت: کاری کنیم که بماند نه کاری کنیم که بمانیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید