عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

زمانی کلانترهای این شهر برای بسیاری از شهرستان های اطراف تصمیم گیری می کردند. دست نیاز ما به سوی عزیزانی که دستی در خیر دارند دراز است

 

پیک تدبیر:مسوول اداره ورزش و جونان شهرستان ارسنجان در گفتگو با ارسن نیوز مهمترین مشکل فعلی ورزش ارسنجان را کمبود اعتبارات بیان کرد. فرامرز عمادی که خود اهل شهرستان مرودشت می باشد، در این خصوص گفت:

  

"مردم ارسنجان از فرهنگ بالایی برخوردارند اما متأسفانه در همه جا به مسایل فرهنگی، به نحو شایسته ای توجه نمی شود. از جمله، مسایل مربوط به جوانان که یکی از مقوله های مهم فرهنگی است در همین ارسنجان هم مهجور مانده است. برای مثال جوانان ارسنجان جایی برای تفریح مناسب و سرگرمی خاصی ندارند و می طلبد زمینه ای را فراهم کنیم تا از پتانسیل جوانان ارسنجان بهره برداری مناسبی شود.

   ارسنجان که از شهر های قدیمی کشور است و تا جایی که می دانم زمانی کلانترهای این شهر برای بسیاری از شهرستان های اطراف تصمیم گیری می کردند، هم اکنون از نظر بضاعت ورزشی از بسیاری از شهرستان های دیگر عقب تر است و لذا از مردم و خیرین فهیم ارسنجان می خواهم همانگونه که در عرصه های دیگر کمک های مالی  انجام می دهند، به مقوله ورزش هم ورود کرده و از بچه های ورزشکار دیار خود هم حمایت کنند.

 

ما در این شهرستان قهرمانان خوبی داریم و با توجه به این که مردم ارسنجان از نظر فیزیکی قدرت بدنی بالایی دارند، رشته های انفرادی نظیر وزنه برداری، بوکس و ورزش های رزمی  در این شهرستان می توانند جایگاه بالایی داشته باشند به شرط آنکه از آن ها حمایت شود.

 

    برای نمونه، متأسفانه در این شهر حتی یک خوابگاه ساده برای ورزشکاران و گرفتن میزبانی ها نداریم. یا زورخانه ای که مزین به نام حضرت علی(ع) است حدود دو سال نیمه کاره رها شده و  می طلبد که مسوولین تلاش بیشتری در این خصوص داشته باشند.

 

  لذا دست نیاز ما به سوی عزیزانی که دستی در خیر دارند دراز است و انتظار داریم خیرین محترم، ورزش را هم به عنوان یکی از برنامه های خیر و عام المنفعه بدانند و به ما در توسعه ورزش شهرستان کمک کنند. به هرحال همه جا می شنویم و می گوییم که پیشگیری بهتر از درمان است و جوانان خوب ارسنجان نیاز دارند که انرژی شان در فعالیت مناسبی تخلیه کنند تا به دنبال مسایل دیگر نروند و ما ورزش را بهترین پیشگیری در این خصوص می دانیم.

  

یکی از برنامه های ما تشکیل جلسه ای با دعوت از خیرین و بزرگان ارسنجان از همه ی محله هاست و انتظار کمک های نقدی زیادی هم از این عزیزان نداریم و اگر بتوانیم با اینکار حداقل نیازهای ورزش ارسنجان را هم برآورده کنیم موفقیت خوبی برای ارسنجان محسوب می شود."

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید