عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

پایگاه خبری تحلیلی " حرف رسا ": از مسابقات هفته دوم لیگ برتر فوتسال استان یک بازی بین تیم های پیروزی شایان مرمریت بوانات و وحدت گلستان شیراز عصر روز پنج شنبه در سالن شماره 1

شهدای بوانات برگزار شد.

 

در حالی که هردو تیم بازی هفته اول را با باخت شروع کرده بودند برای جبران پا به این مسابقه گذاشتند و در نیمه اول و شروع بازی با حملات زیاد تیم پیروزی تیم وحدت عقب کشید اما تیم پیروزی راه به جایی نبرد و در یک غافل گیری یک گل را نیز از میهمان خود دریافت کرد.

 

با شروع نیمه دوم باز حملات تیم پیروزی روی دروازه تیم وحدت ادامه داشت که این تیم گل مساوی را وارد دروازه تیم وحدت کرد که موجب دلگرمی ورزش دوستان حاضر در سالن شد و حملات ادامه داشت که تیم پیروزی گلی دیگر را به ثمر نشاند و جلو افتاد اما تیم وحدت هم پا پس نکشید و در یک حمله دروازه تیم بواناتی را باز کرد.

 

در ادامه نیمه دوم با اخراج بازیکن تیم پیروزی این تیم چند دقیقه ای تحت فشار قرار گرفت اما در همین دقایق و در یک ضد حمله به گلی دیگر دست یافت و تیم کامل شد و در یک حمله تند و سریع به گل چهارم دست یافت و تیم میهمان را با 4 گل بدرقه کرد.

 

احمد عاشوریان سرمربی و مسئول تیم پیروزی شایان مرمریت از عدم حمایت و حضور مرکز اورژانس از اول مسابقه گلایه مند بود و گفت: علیرغم ارسال نامه به رییس شبکه بهداشت و حضور خودم ، دکتر طباطبایی رییس شبکه قول داده که هماهنگ کند اما گویا به مرکز اورژانس نیز توصیه کرده که حضور نداشته باشند و اگر در این مسابقه از بینی کسی خونی می آمد چه کسی جوابگو بود.

 

عاشوریان ادامه داد: وقتی نا امید شدیم از آمدن اورژانس و ممانعت مسئولین برگزاری مسابقات از برگزاری لذا با تماس دوستان یکی از پرستاران را به ورزشگاه دعوت کردیم و بازی شروع شد اما واقعا این شایسته یک تیم لیگ برتری شهرستان است که این طور مورد بی مهری قرار گیرد؟؟؟

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید