عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

مسابقه ورودی و تست اولیه دومین دوره مسابقات قوی ترین مردان آباده با حضور سرپرست اداره ورزش و جوانان، مهدی توکلی و صفدر لطفی رییس و دبیر هیات وزنه برداری و پاورلیفتینگ آباده عصر روز جمعه برگزار شد.

 

به گزارش نوآک به نقل از آباده نما ،مسابقه ورودی در سالن وزنه برداری و پاورلیفتینگ مجموعه ورزشی تختی آباده با حضور ورزشکاران این رشته و در قالب ۲ وزن ۸۵ کیلو (سبک وزن) و بالای ۸۵ کیلو (سنگین وزن) برگزار شد.

 

در این مسابقه ورودی تعداد ۲۳ ورزشکار از باشگاه های سطح شهرستان آباده شرکت کردند و در ۲ آیتم “ کنده کشی” و “لیفتینگ” برای کسب رده اولی جدول با هم به رقابت پرداختند.

 

مهدی توکلی رییس هیات وزنه برداری و پاورلیفتینگ آباده در گفتگویی با ورزشکاران گفت: امیدواریم که یک دوره مسابقه به یادماندنی و جوانمردانه ارائه دهید.

 

توکلی در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه شاهد هستیم که همه ورزشکاران شرکت کننده در این تست از قدرت و آمادگی جسمانی خوبی برخوردار هستند و بعضی از ورزشکاران باید بیشتر روی تکنیک های اجرایی تمرین کنند تا بدنشان هماهنگی لازم جهت اجرای آیتم ها را کسب کند.

 

رییس  هیات وزنه برداری ادامه داد: در این تست شاهد بودیم اکثر ورزشکاران وزنه ها را با  اتکا به قدرت جسمانی می کشیدند و از تکنیک و مهارت های لازم ، کمتر استفاده می کردند که این باعث بالا رفتن احتمال آسیب دیدگی می شود. انشاالله با رهنمایی های مربیان  و تمرینات بیشتر روی تکنیک ها، بتوانند وزنه های سنگین تری را بکشند.

 

در ادامه صفدر لطفی دبیر هیات وزنه برداری گفت: با هماهنگی های به عمل آمده این دوره از مسابقات قوی ترین مردان آباده در تقویم ورزشی شهرستان ثبت شده است و انشاالله هر ساله در ایام الله دهه فجر شاهد برگزاری این مسابقات خواهیم بود.

 

لطفی در ادامه گفت: ظرف مدت ۲ روز آینده و بعد از آنالیز امتیازات ورزشکاران رده بندی می شوند.

 

دبیر هیات وزنه برداری در خصوص زمان برگزاری مسابقات قوی ترین مردان آباده تاکید کرد: زمان برگزاری و کلیه اطلاعات لازم جهت شرکت در مسابقات را به باشگاه ها اعلام می کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید