عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

استاندار فارس گفت: تشکیل شرکت عمران و توسعه بوانات، موجب ساماندهی سرمایه‌های مردمی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، سیدمحمد احمدی در جمع خانواده شهدا و ایثارگران بوانات با تاکید بر توجه ویژه مسئولان بر امور مردمی اظهار داشت: دولت تدبیر و امید خدمت به مردم و رفع محرومیت‌ها را، راهبرد اصلی خود قرار داده است.

 

احمدی با بیان اینکه تکیه بر کشاورزی سنتی پاسخگوی مشکلات اقتصادی و اشتغال در شهرستان بوانات نیست، ابراز داشت: باید از ظرفیت معادن غنی بوانات برای گسترش صنعت و اشتغال بهره‌گیری کنیم.

 

وی تشکیل جهاد سازندگی در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی به دستور حضرت امام خمینی(ره) را نشان‌دهنده آهنگ سریع خدمت و سازندگی در کشور دانست و افزود: دشمنان با مشاهده سرعت فزاینده سازندگی در کشور، جنگ هشت ساله را با یک‌هزار میلیارد دلار خسارت مستقیم را برای جلوگیری از تبدیل شدن ایران به الگوی اسلامی پیشرفت تحمیل کردند و امروزه نیز تحریم‌ها، بسیار شدید و ظالمانه‌تر از دوران دفاع مقدس اعمال شده است.

 

نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به معرفی فرماندار جدید شهرستان بوانات خاطرنشان کرد: شوراهای اسلامی شهرستان‌ها باید با در نظر گرفتن جایگاه برنامه‌ریزی و اجرایی خود، برای توسعه بیشتر منطقه، تعامل بیشتری با دستگاه‌های اجرایی داشته باشند.

 

وی تصریح کرد: تلاش دولت تدبیر و امید این است که با خدمات‌رسانی گسترده به مردم شرایط حضور بانشاط آنان را در صحنه‌های گوناگون فراهم کند.

 

استاندار فارس همچنین در بدو ورود به شهرستان بوانات با حضور در قطعه شهدای گمنام، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید