عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

اولین نشست "مجمع متخصصین فارس" در محل استانداری فارس برگزار شد.

 

پیک تدبیر:چند صباحی است فضای مجازی جولانگاه نظرات و ایده های افراد و گروهها واقع شده است.جایی که بسیاری ازافراد جامعه با حداقلی از نرم افزار ،گوشی و تبلت های هوشمند و یا رایانه به طرح دیدگاهها ،عقاید و تفکرات خود میپردازند.

در این بین تشکیل گروههای مجازی سهم بسیار بزرگی از این فضا را بخود اختصاص داده است .گروههای سیاسی،اجتماعی،خانوادگی و... که سعی در جذب و نگهداری اعضای خود دارد.

بدون شک ،نقش و تاثیر این گروهها در جامعه ی واقعی بسیار مهم و در خور تامل میباشد.یکی از این گروههای مجازی که بسرعت در استان فارس و کشور گسترش پیدا کرده است ،گروه "مجمع متخصصین ایران" میباشد. مجمعی که با همین نام  در استان فارس تشکیل و کارگروههای تخصصی خود را به عدد 42 رسانده است تا با جذب متخصصین و نخبگان و تفکیک آنان به گروههای مشخص و معین با طرح دیدگاههای کارشناسانه  به کمک مسولین بشتابند . دیدگاههایی که در جهت رفع مشکلات و تنگناها همچنین افزایش بهره وری از موقعیت ها و پتانسیلهای موجود باشد.

 

به همین منظور پس از نزدیک به 4 ماه کار مداوم و در آستانه سفر رییس جمهور محترم نشست این مجمع در استانداری فارس با حضور سید یحیی هاشمی مدیر کل سیاسی انتظامی استان فارس،جواد جمشیدی رییس مجمع مشورتی استان فارس،رضا انصاری قایم مقام مجمع متخصصین ایران ودبیر مجمع متخصصین فارس در محل استانداری فارس تشکیل شد.

اعضاء این مجمع ضمن بحث و تبادل نظر راهکارها ،پیشنهادات و انتقادات خود را جهت ارايه به مسولین و رییس محترم جمهور تقدیم کردند.

 

 

 

نشست مجمع متخصصین فارس

نشست مجمع متخصصین فارسنشست مجمع متخصصین فارسنشست مجمع متخصصین فارسنشست مجمع متخصصین فارسنشست مجمع متخصصین فارسنشست مجمع متخصصین فارسنشست مجمع متخصصین فارسنشست مجمع متخصصین فارسنشست مجمع متخصصین فارسنشست مجمع متخصصین فارسنشست مجمع متخصصین فارس


 

 

مطالب مرتبط:

-آغاز بکار رسمی مجمع مشورتی توسعه شهرستان مرودشت+تصاویر

:»با حکم معاون رییس جمهور؛جواد جمشیدی رسماً بعنوان نماینده مجمع مشورتی توسعه استان فارس معرفی شد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید