عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.


پیک تدبیر:اولین جلسه ستاد مردمي استقبال از کاروان تدبير و اميد و در آستانه سفر رئيس محترم جمهور و هيأت دولت به استان فارس در شهرستان خرم بید در سالن اجتماعات فرمانداری با حضور فرماندار ، مسئولین ادارات ونهادهای انقلاب اسلامی وفعالان سیاسی و اجتماعی مردمی  تشکيل شد.
علی زمانی فرماندار با اشاره به سفر زودهنگام هيأت دولت به فارس اظهار کرد: ستاد مردمي استقبال از سفر رئيس جمهوري به استان فارس در شهرستان خرم بید از اقشار مختلف مردم تشکيل شده و همه کارها با محوريت و مشارکت مردم انجام مي شود و با هماهنگی های انجام شده همه گروه ها و فعالان اجتماعي، ایثار گران ، خانواده معظم شهدا و جانبازان ، تشکل هاي غيردولتي، انجمن ها و اصناف، شوراهاي اسلامي شهر و روستا و اعضا و مسوولان ستاد انتخاباتي دکتر روحاني در انتخابات خرداد ماه 92 حضور گسترده و منسجم و مشارکت فعالانه خواهند داشت و زمینه استقبال در شهرستان محیا می باشد و تمهیدات لازم اندیشیده شده است .

b_300_0_16777215_00_images_news-26_khormbid.jpg
زمانی در این جلسه گفت : مردم شهرستان خرم بید نیز همراه و همدل با دیگر هم استانیان خود در سالي که توسط مقام معظم رهبري به سال «دولت و ملت، همدلي و هم زباني» مزین شده  به استقبال پر شور از رئيس جمهور خواهند رفت ودر محل استقبال و ایراد سخنرانی ایشان حضور پر شور خواهند داشت .
وی با اشاره به این نکته که یکی از معاونین محترم رئیس جمهور یا یکی از وزیران ایشان به نمایندگی از رئیس دولت تدبیر و امید در شهرستان حضور می یابند افزود : سفرهاي هيات دولت به استان ها و شهرستان ها فرصتي براي حل مشکلات مردم است و بايستي از آن به درستي بهره برد .

زمانی به پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در شهرستان در حوزه های مختلف صنعت و معدن ، كشاورزي و گردشگری اشاره کردند که از مهمترین مطالبات منطقه می باشد که انتظار میرود با حضور پر خیر و برکت رئیس محترم جمهور و هیات دولت تدبیر و امید در استان فارس و شهرستان خرم بید تصمیمات خوب و امید بخشی اتخاذ گردد تا شاهد رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار در منطقه باشیم .
درادامه بستانی نژاد مسول ستاداستقبال مردمی شهرستان ابرازامیدواری کردتابااستقبال شایسته ازکاروان تدبیروامید ودراین برهه حساس هم موضع  کشوررادرمذاکرات هسته ای ارتقادهیم وهم قدردان موهبتهایی باشیم که درسایه دولت تدبیروامید نصیب کشورونظام اسلامی شده است باشیم .وی به معضلات ومشکلات  فراروی کشورکه مرهون بی تدبیری  دولت باصطلاح مهروزی احمدی نژاداست اشاره وازخداوند خواست این کشورونظام جمهوری اسلامی راازشر کید دوستان نادان ودشمنان قسم خورده خودمحافظت کند .

درپایان جلسه فعالان مردمی وحاظرین درجلسه آمادگی خودرابرای هرچه باشکوهتربرگزاری برنامه های ویژه این سفرواستقبال شایسته ازکاروان تدبیروامید ورییس جمهور درمرکزاستان وشهرستان اعلام کردند.


مطالب مرتبط:

-سومین مقصد سفر استانی روحانی کجاست؟

-آغاز بکار رسمی مجمع مشورتی توسعه شهرستان مرودشت+تصاویر

:»تشکیل مجمع مشورتی توسعه در کوار،ارسنجان،خرمبید و پاسارگاد+تصاویر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید