عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

پیک تدبیر:در حالی که در استان فارس تغییرات همسو با دولت تدبیر و امید با کندی پیش میرود و مخالفین دولت دست بالا و ابتکار عمل را  در دست دارند، محمد کاظم حقیقی از فعالین سیاسی و اجتماعی ،نامه ی سرگشاده ای را خطاب به استاندار فارس به رشته ی تحریر در آورده تا اگر ایشان فرصت دیدار با دوستان قبل از انتخابات خود را ندارند حداقل درد دل یکی از آنان را در مجالی اندک بخوانند:

 

  بسمه تعالی

جناب آقای سید محمد احمدی استاندار محترم فارس

باور کن، حالمان اصلا خوب نیست!

با عرض سلام واحترام؛ چند مدتی است که اخبار،مطالب و صحبت هایی از بیانات و عملکرد حضرتعالی در رسانه ها، سایت ها و گروه ها اجتماعی دست به دست می شود که چندان شایسته جنابعالی، دولت تدبیر و امید و نیروهای ارزشی اصلاح طلب فارس نیست. برخی انتصابات در استان به ترتیب صورت می گیرد که به هیچ وجه قابل باور و در نهایت پذیرش مردم، نیروهای انقلابی و حامیان دولت تدبیر و امید نیست.

جناب آقای احمدی باور کن! اصلا حالمان خوب نیست،

باور کن نفسمان به شماره افتاده نه از ریز گرده ها بلکه از تند رویها، سازش کاری ها و در نهایت عقب نشین های پی در پی که در استان فارس در برابر خواسته ها تندروها صورت می گیرد. جناب آقای استاندار باور کن! آنقدر تندروها در استان اصلاح طلب فارس قدرت گرفته اند که باورمان نمی شود دولت تغییر کرده و دولتی سرکار آمده که شعارش تدبیر و امید است. سید، باور کن! اصولگرایان جبهه پایداری هم هنوز باور نکرده اند که این دولت با حمایت عتدال گرایان و اصلاح طلبانی روی کاری آمده است که از تندروی های آنها در ۸ سال گذشته خسته شد بودند. آقای سید محمد احمدی، باور کن! قانون گریزی در استان فارس در برخی مواقع از طرف تند روها قابل توصیف نیست و این شیوه به هیچ وجه شایسته دولت تدبیر و امید در استان فارس نیست.

 

جناب آقای استاندار، باور کن!

نیروهای ارزشی استان فارس زیر چکمه های تندروها یکی پس از دیگر ی در حال هزینه دادن و نابودن شدن هستند. جناب احمدی، باور کن! امیدمان به دولت تدبیر یکی پس از دیگری دارد رو به نا امیدی پیش می رود چرا که امید داشتیم با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید قانون حرف اول و آخر را بزند نه رابطه ها، امید داشتیم با شروع به کار دولت از جبرها و اجبارها خبری نباشد، اما... جناب احمدی، باور کن! این روزها از بام بی کبوتر آور شد رهایی...، باور کن، این روزها در کوچه و پس کوچه های استان فارس، آشفته و پریشان به دنبال آزادی آواره ایم.

آقا سید، باور کن!

تک تک افرادی که به دولت تدبیر و امید با حمایت حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی و سید محمد خاتمی رأی دادند جنابعالی را عزیز دل خود می دانند و چنانچه حرفی و یا نقدی مطرح می کنند از سر دلسوزی است چرا که دوست داشتنشان به اخلاص رسیده است و دوست را به دوست همانند می کنند و جنابعالی برای ما عزیز بوده، هستی و خواهی بود. جناب احمدی، باور کن! می شود با اعتماد و حمایت به تک تک افرادی که به دولت رأی دادند در مقابل تند روی ها و قانون رگریزی ها مقابل کرد و اهداف بلند مدت دولت تدبیر و امید را نهادینه کرد.

و در نهایت جناب آقای سید محمد احمدی استاندار محترم فارس، همانگونه که ما در نهایت نا امیدی دولت تدبیر و امید را باور کردیم بیا و شما هم نیروهای ارزشی فارس را باور کن.

 

                                                              باور کن، حالمان اصلا خوب نیست!

                                                                      محمد کاظم حقیقی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید