عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان فارس گفت:امورعمومی شهرک صنعتی فتح آباد مرودشت به بخش خصوصی واگذار شد.به گزارش دریافتی پیک تدبیر از ایرناعلی صداقت پورافزود:با تشکیل مجمع عمومی و برگزاری انتخابات، شهرک صنعتی فتح آباد مرودشت به عنوان یازدهمین شهرک صنعتی استان به بخش خصوصی واگذار شد.

 

وی ادامه داد: پیش از این اداره شهرک ها و نواحی صنعتی آباده، خرم بید، آب باریک، ملوسجان، سپیدان، نورآباد، لار، شهید مصلحیان کازرون، داراب و سروستان به بخش خصوصی واگذار شده بود.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس اظهارکرد:واگذاری امورعمومی شهرک های صنعتی به بخش خصوصی با هدف اجرای قانون نحوه واگذاری اداره امور شهرک ها و نواحی صنعتی مصوب 87 مجلس شورای اسلامی براساس آیین نامه ودستورالعمل ابلاغی از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران صورت گرفته است.

 

صداقت پور افزود: بر اساس این آیین نامه، آن دسته از شهرک های صنعتی که افزون بر 50 درصد از اراضی آنها واگذارشده باشد و یا دارای بیش از 15 واحد بهره بردار باشد مشمول واگذاری به بخش خصوصی می شوند.

 

وی بیان کرد: درشهرک ها ونواحی صنعتی مشمول، ابتدا در یک فراخوان از صنعتگران مستقر در آن شهرک صنعتی که داوطلب عضویت درهیات مدیره شرکت خدماتی باشند نام نویسی می شود و اعضای این هیات با برگزاری انتخابات و با رای صنعتگران فعال دراین شهرک ها برگزیده می شوند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با بیان این که انجام امورعمومی شهرک ها مانند انتظامات، نظافت و بهداشت و نگهداری از فضای سبز به شرکت های خدماتی واگذاری می شود، گفت: شرکت شهرک های صنعتی فارس به عنوان دستگاه حاکمیتی بر روند امور نظارت می کند.

 

وی گفت: تا پایان امسال شمار دیگری از شهرک های صنعتی استان فارس که شرایط واگذاری به شرکت های خدماتی را دارند با تشکیل مجمع عمومی و انتخابات واگذار خواهند شد.

 

شهرستان مرودشت در فاصله 45 کیلومتری شمال شیراز قرار دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید