عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

با حضور مسئولان شهرستان پاسارگاد، سه طرح بزرگ در شهرک صنعتی پاسارگاد کلنگ زنی شد.

به گزارش طنین پاسارگاد، با حضور مسئولان شهرستان پاسارگاد، سه طرح بزرگ در شهرک صنعتی پاسارگاد کلنگ زنی شد.اولین طرح که کلنگ آن بر زمین زده شدکارخانه برش انواع سنگ مرمریت وبرش انواع سنگ تراورتن بود.

 

این طرح در زمینی به مساحت 10000 متر مربع و با میزان اعتبار 35 هزار میلیون ریال و همچنین با ظرفیت تولید سالانه 3000 تن کلنگ زنی شد.مجری این طرح نورالدین حسینی می باشدوتعداد اشتغال زایی این طرح 50 نفر خواهد بود.

 

طرح دومی که کلنگ آن بر زمین نشست مجتمع تولیدی فرش دستباف در زمینی به مساحت 2 هزار متر مربع وبا اعتبار دو میلیارد ریال و  ظرفیت تولید سالانه 2400 متر می باشد.مجری طرح مجتمع تولیدی فرش دستباف به مدیر عاملی خانم رهبر می باشد وتعداد اشتغال زایی آن نیز 70 نفر می باشد.

 

اما طرح سوم سلولزی بهداشتی  می باشد که تولید  محصولاتی مانند دستمال کاغذی وجعبه ای ،حوله کاغذی و... می باشد که مجری این طرح شرکت حریر پاکان آسیا  به مدیر عاملی جواد مسعودی مقدم می باشد.

 

این طرح در زمینی به مساحت 3 هزار متر مربع وبا میزان اعتبار 35 میلیارد ریال کلنگ زنی شد.ظرفیت سالانه این طرح 1300 تن و برای 110 نفر به طور مستقیم و برای 30 نفر نیز به طور غیر مستقیم اشتغال زایی می کند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید