عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس بر تکمیل زیرساخت ها در ناحیه صنعتی بوانات تاکید کرد و گفت: این ناحیه صنعتی آماده استقرار واحدهای صنعتی است.به گزارش پیک تدبیر به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس، علی صداقت پور پس از بازدید از ناحیه صنعتی بوانات در جلسه مشترک با فرماندار و مسوولان این شهرستان افزود: تا یک ماه آینده طرح آب رسانی این ناحیه صنعتی به بهره برداری خواهد رسید.

وی اظهار کرد: برای اجرای طرح آبرسانی به این ناحیه صنعتی، حفاری چاه آب آشامیدنی انجام و خط انتقال لوله به طول چهار کیلومتر که اجرا شده و با تجهیز و برق رسانی به چاه آب، این طرح تا یک ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس اعتبار هزینه شده برای اجرای این طرح را هفت میلیارد ریال اعلام کرد.

وی ادامه داد: برای اجرای طرح آسفالت روشنایی و جاده دسترس به ناحیه صنعتی بوانات نیز 5 میلیارد ریال درنظر گرفته شده است.

صداقت پور همچنین از تامین اعتبار به منظور اجرای طرح رفع مشکل آنتن دهی تلفن همراه در این ناحیه صنعتی سخن گفت و اظهار کرد: با نصب سوئیچ و تقویت کننده آنتن تلفن همراه بزودی این مشکل حل خواهد شد.

وی با بیان اینکه سایر زیرساختها در این ناحیه صنعتی آماده شده است گفت: این ناحیه صنعتی دارای شبکه توزیع برق است و در آن شبکه برق با هشت کیلومتر خط انتقال دو مداره با 10 مگاوات برق ایجاد شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس همچنین بر اجرای طرح شبکه داخلی گاز در ناحیه صنعتی بوانات نیز تاکید کرد و گفت: با آغاز نصب ایستگاه TBS توسط شرکت گاز، عملیات اجرایی شبکه داخلی گاز نیز انجام خواهد شد.

وی افزود : در حال حاضر 11 سرمایه گذار برای ایجاد واحدهای صنعتی در ناحیه صنعتی بوانات، با شرکت شهرک های صنعتی فارس قرارداد منعقد کرده اند که سه واحد نیز در مرحله ساخت و ساز است.

صداقت پور گفت: ناحیه صنعتی بوانات به مساحت 67 هکتار در زمره شهرکهای جدید صنعتی است که در سه سال اخیر آماده واگذاری زمین شده است.

وی ادامه داد: مهمترین هدف از ایجاد این ناحیه صنعتی، تامین زیرساختها برای استقرار صنایع سنگ در شهرستان بوانات است و امیدواریم با بهره برداری از واحدهای صنعتی ، شاهد توسعه صنعتی و رشد اشتغالزایی در این شهرستان باشیم.

بوانات در 230 کیلومتری شمال شیراز واقع شده است.


مطالب مرتبط:

- فرماندار بوانات: یک معدن سنگ عقیق در این شهرستان کشف شد

استاندار فارس تاکید کرد: تشکیل شرکت عمران و توسعه در بوانات

-امورعمومی شهرک صنعتی فتح آباد مرودشت به بخش خصوصی واگذار شد

کلنگ زنی سه طرح بزرگ در شهرک صنعتی پاسارگاد+ تصاویر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید