عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

پیک تدبیر:شورای راهبردی تدبیر و امید شهرستان داراب نامه ی سرگشاده ای را برای استاندار فارس ارسال کردند و رونوشت آن را نیز در اختیار این سایت قرار دادند که در ادامه میخوانید:

 

بسمه تعالی


جناب آقای دکتر احمدی
استاندار فرهیخته و فرزانه استان فارس
با تقدیم سلام وافر و تحیات فراوان
سپاس و حمد فرید خداوند باری تعالی را که با همت و حماسه مردم شریف وبا بصیرت ایران و در ظل منویات مقام معظم رهبری آن زمستان که مردم  و بزرگان این نظام را به زحمت انداخته بود به پایان  رسید و جناب آقای دکتر روحانی به ریاست جمهوری اسلامی ایران برگزیده شد.
دولتی که بنیان بنای خود را بر تدبیر و امید بنا نهاد و مدیران مدبری برگزید تا به تدبیر خویش برعهد که با مردم بسته است ممارست ورزند بلکه آب رفته را به جوی بازگردانند و معیشت مردم را سامان دهند و در بستر اهداف انقلاب قدم بردارند، بلکه بذرهای امید جوانه زنند، طرحی نو در اندازند و جهانی از نو بپا سازند، تا فضا و فرصت خدمت برای همه ایرانیانی که دل در گرو این مرز و بوم دارند باز شود و شایستگان به ملت خدمت کنند و سینه ها از کینه پاک شود و آشتی جای قهر و دوستی جای دشمنی بنشیند. تا اسلام با چهره رحمانی اش، ایران با چهره عقلانی اش، انقلاب با چهره انسانی اش و نظام با چهره عاطفی اش بدرخشد.
اینکه صاحبان این قلم و امضاء کنندگان آن بدینوسیله مراتب سپاس و تقدیر خود را ابراز می دارند از انتخاب شایسته حضرتعالی و سپردن کلید تمشیت معیشت و مشیت مردم شهر عزیزمان  داراب به دست مدیر مدبری که عملکرد و موثرش در این مدت کوتاه شش ماهه نشان ازکارآمدی و توانمندی ایشان است.
تحول و تغییر فضای مطلوبی که در سطح شهرستان و در همه عرصه  ها و زمینه ها ایجاد شده و پی گیری های جدی مسائل و مشکلات شهرستان که شعله های امید را در دل افسرده مردمان برافروخته خود آیتی است که سپاس خالصانه و خاضعانه از آن دستگیر بنده نواز می طلبد. تعامل نماینده عالی دولت با نماینده محترم شهرستان و امام جمعه محترم و ایجاد روحیه شور و نشاط و بالندگی در میان مدیران و حمایت قاطع از انقلاب و ولایت و حقوق مردم و عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری و احترام به علما و فضلا و روحانیت شهرستان نماد تدبیر ایشان است که موجبات تحقق برنامه های دولت تدبیر و امید را فراهم ساخته است. حمایت ویژه ایشان از بخش خصوصی و سرمایه گزاری و تشکیل میز سرمایه گزاری و بهبود فضای کسب و کار و توجه به جوانان و مشکلات آنها بارقه های امیدی در فضای عمومی شهرستان زنده کرده است که شایسته و در حد تقدیر ویژه است و انشالله به بار نشستن این جوانه های امید شایستگی و لیاقت خادمان  واقعی مردم را چون برگ زرینی در تاریخ شهرستان ثبت و ضیط خواهد نمود. توجه خاصی که در این مدت به نقاط محروم و دور افتاده شده است و انتصاب مدیران فعال و کارآمد و همسو با دولت بجای مدیران نا کارآمد و ضعیف گذشته و ایجاد فضای همدلی بین مدیران و حضور در میان مردم راه رسیدن دولت  به اهداف خویش را هموار ساخته و فرصت و فضای خدمت را گشوده است.
آنچه بیان شد ثمره انتخاب شایسته و نگاه ویژه و بذل مراحم حضرتعالی و تلاش و تدبیر و مدیریت مطلوب جناب قاسم پور به شهرستان عزیزمان داراب است. امید است همتش بدرقه راهتان باشد.

 

که دراز است ره مقصد و ما نوسفریم.

 

                                                       اعضای شورای راهبردی تدبیر و امید شهرستان داراب


مطالب مرتبط:

:»نامه سرگشاده شورای راهبردی حامیان دولت تدبیر و امید شهرستان داراب خطاب به نبی اله احمدی اسیر انتقام جویی های شخصی و سیاسی که نفعی برای هیچ گروه و فردی ندارد، نشوید

:»نامه ی سرگشاده ی یک رزمنده به استاندار در ارتباط با فرماندار داراب

:»محمد صالح صالحی :تودیع و معارفه فرماندار شهرستان داراب درمیان اشک هاو لبخندها انجام شد.مدیر خوبی رفت مدیر جوان و مورد اعتماد دولت آمد.

:»اعلام پشتیبانی حزب کارگزاران سازندگی استان فارس از مواضع مدیر کل سیاسی استانداری و فرماندار داراب در حمایت از سید محمد خاتمی

:»دفاع صریح چند فرماندار فارس از خاتمی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید