عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار با خبر شوید.

پیک تدبیر: به گزارش خبر گزاری فارس: «جعفر قادری، حسین ذوالانوار، محمد سقایی، محمدرضا رضایی کوچی، محمدحسن دوگانی، موسی موسوی، محمدمهدی برومندی، نبی‌الله احمدی، شاهین محمدصادقی و الیاس طاهری، نمایندگان شیراز، نی‌ریز، جهرم، فسا، لامرد، مرودشت، داراب، کازرون و اقلید

به وزیر کشور در مورد علت حمایت از عناصر فتنه توسط برخی از فرمانداران استان فارس و عدم وجود اراده لازم در مدیریت اجرایی استان فارس برای این قائله تذکر دادند.»[1]

موضوع قابل تامل در این رابطه مشاهده ی نام دکتر شاهین محمد صادقی، نماینده ی مردم شهرستان کازرون در بین تذکر دهندگان به وزیر کشور است!

سوال این است که جناب دکتر محمدصادقی، شما چرا؟!

شما که پس از روی کار آمدن دولت روحانی توانستید با اصرار و فشار، فرماندار مورد نظرتان را به استاندار و وزارت کشور بقبولانید، چرا؟!

اطلاع دارید که با وجود همه ی نامه ها و بیانیه های اعتراض آمیز حامیان دولت تدبیر و امید در مخالفت با فرماندار مورد حمایت جنابعالی، وزیر محترم کشور به قیمت به دست آورد دل شما، دل همه حامیان دولت روحانی را در کازرون شکست؛ شما چرا؟!

شما فرمانداری را تعیین کردید که خط و ربطش کاملا مشخص است و سنخیتی با شعارهای دولت روحانی ندارد اما بازهم به وزیر کشور در رابطه با «حمایت از عناصر فتنه توسط برخی از فرمانداران استان فارس » تذکر داده اید، شما چرا؟!

هر کس نگاهی به اوضاع مدیریتی شهرستان کازرون بیندازد متوجه خواهد شد که قبل و بعد از انتخاب دولت تدبیر و امید تفاوت چندانی در سطح مدیریت شهرستان کازرون رخ نداده است! پس شما چرا؟!

بگذریم از اینکه چرا محدود مدیران کارآمدی همچون ریاست سابق اداره محیط زیست کازرون همین چند روز اخیر از سمت خود برکنار شد!

حداقل به رسم قدر شناسی از وزیر کشور که در برابر همه ی اعتراض های حامیان دولت، طرف جنابعالی را گرفت به ایشان در رابطه با عملکرد «برخی فرمانداران» تذکر نمی دادید!!!

منبع: بابونه

[1] - http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931128001122


مطالب مرتبط:

- نامه سرگشاده شورای راهبردی حامیان دولت تدبیر و امید شهرستان داراب خطاب به نبی اله احمدی اسیر انتقام جویی های شخصی و سیاسی که نفعی برای هیچ گروه و فردی ندارد، نشوید

:»اعلام پشتیبانی حزب کارگزاران سازندگی استان فارس از مواضع مدیر کل سیاسی استانداری و فرماندار داراب در حمایت از سید محمد خاتمی

:»نامه ی سرگشاده ی یک رزمنده به استاندار در ارتباط با فرماندار داراب

محمد صالح صالحی :تودیع و معارفه فرماندار شهرستان داراب درمیان اشک هاو لبخندها انجام شد.مدیر خوبی رفت مدیر جوان و مورد اعتماد دولت آمد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید