- جناب استاندار،وقت طلاست!(مجتبی شهر آبادی)


کمتر از یکسال از عمر دولت یازدهم می گذرد ودر بسیاری از شهرستانهای فارس هنوز بویی از دولت اعتدال با شعار تدبیر و امید به مشام نمیرسد و بنظر می رسد نه خانی آمده و نه خانی رفته.

 

سوال اینجاست ،چرا در شهرستان ها که دولتی کوچکتر از دولت مرکزی وجود دارد نباید این امید محقق شود . در شهرستان هایی هم که تغییراتی به وجود آمده عمدتا گزینه نمایندگان و دیگر گروههای سیاسی بجز حامیان دولت اعمال شده است.این شرایط بگونه ای است که  نمایندگان  در این فرصت پیش آمده فرمانداران را از طیف فکری خود و یا وامدار خود تبدیل کرده و در تحویل و تحولات مدیریتی شهرستان ها کسانی را حمایت میکنند که  پیش زمینه ی آمادگی و پیروزی در دور بعدی انتخابات مجلس باشد و  از این فرصت طلایی با یک تیر دو نشان بزنند :
1 – جبران مافات نیروهای ستاد کرده باشند .
2 – برای دور بعدی زمینه فراهم کرده باشند.

 

اگر بخواهیم ریشه ای به این مسئله نگاه کنیم استاندار نیزدر تصمیم گیری با تردید مواجه است .به نظرمیرسد خواست معاون سیاسی دولت سابق و نمایندگان در تصمیمات ایشان بسیار دخیل است .این هاحکایت از چه نوع مدیریت  استاندار دارد ؟ آقای استاندار شاید در زمان ماراتن نفس گیر تعیین استان دار از اهرم  نمایندگان استفاده کرده اند که حالا مدیون ایشان  هستند و به جای هماهنگی با دولت با نمایندگان هماهنگ تر اند.

 

آیا این مدیریت ها فرسایشی نیست ؟  این ها موارد اتلاف وقت نیست ؟

 

جناب استاندار در انتخاب فرمانداران صحبت از آن کردند که حتما باید وزارت کشوری باشند و مکررا به معاونان و مدیران خود فرموده اند : باید از نیروهای وزارت کشوری در فرمانداری ها استفاده گردد.آیا فرماندار شیراز و یا  فرماندار کازرون وزارت کشوری هستند ؟


جناب استاندار در مراسم معارفه صحبت از عدم اتلاف وقت حتی برای یک دقیقه کردند . چندین ماه گذشته و متاسفانه در تغییر مدیران و فرمانداران عملکرد خوبی را شاهد نبوده ایم و فقط اتلاف وقت صورت گرفته است .

 

 رونق اقتصادی و صنعتی استان هم وضعیت به حال سابق می باشد و  800 کارخانه  ورشکسته و افزایش بیکاری در استان و هزاران مشکل دیگر ......سفرهاي آقاي استاندار به شهرستانهاي فارس  و تصويب مصوبات همانند دولت احمدي نژاد در سفر به استان ها  و شهرستانها  و تصويب مصوبات بي نتيجه بوده است و در سخنرانی جناب آقاي يونسي دستيار ويژه رياست محترم جمهور استان فارس نیز عدم حضوراستاندار را در استان شاهد بوديم.

 

 اگر بخواهيم كلي بنگريم سرعت مديريتي جناب  استاندار بسیار آهسته بوده  و اين سرعت نميتواند در عمران  و آباداني استان نقشي داشته باشد.


 استاندارمحترم و فرهیخته فارس، فراموش نفرمایید شما باید به کسانی که در زمان انتخابات علی رغم وجود جو خفقان در شهرستان ها از جان و دل مایه گذاشته اند احساس دین داشته باشید وتکیه شما بر بالاترین مسند اجرایی استان جز با جانفشانی تک تک مردم و ستادهای دکتر روحانی شدنی نمی بود.مجتبی شهر آبادی(شورای تدبیر و امید)

نظرات   

 
-2 #26 دلسوز 1393-03-20 14:37
آقای محترم مگر شما چقدر سابقه اجرایی داری که حرف از انتقاد دولت و یا مسئولین می زنی... ، ضمنا دولت تدبیر و امید داره با تدبیر عمل می کنه نه با احساسات و تحریک پذیری اطرافیان ،ضمنا هر دولتی خدماتی داده و هم نقاط ضعفی داره من فکر کنم دولت قبلی خدمات زیادی داشته است هر چند نقاط ضعفی هم داشته همین دولت محترم فعلی هم نقاط بسیار زیادی ضعف در این چندماه نشون داده مثل قول 90 و 100 روزه ،عدم ارزانی ,عدم وام ازدواج ,عدم وام مسکن ، عدم کمک به تولید و.........
نقل قول
 
 
+4 #25 هادی نجف پور 1393-03-14 19:07
با سلام
انتقاد کردن از دولت و مسولین حق همه افراد هر جامعه ای می باشد اما در این شرایط که هنوز 1سال هم از عمر دولت نگذشته است ویکی از بزرگترین مانع برای اجرای برنامه های دولت تدبیر و امید ورود افراد ... و تند رو و تلاش آنها برای به حاشیه کشاندن دولت می باشد امید است دوست داران دولت صبوری بیشتری از خود نشان بدهند و فریب تلاش ها و برنامه های گروه های تندرو که فاصله انداختن بین اصلاح طلبان و اعتدال گرایان است را نخورند و باید بدانیم که هنوز همه اختیارات به طور کامل در انتصابات به در دست دولت نیست و فشار های نیز در این زمینه به دولت است .
....رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
نقل قول
 
 
-2 #24 ناشناس 1393-03-13 16:52
نماینده ستاد مردمی در خرمبید چه گلی به سر دولت ومردم تا بحال گذاشته است ؟
نقل قول
 
 
+1 #23 ناشناس 1393-03-13 16:48
با توجه به قداست مقام دولت تدبیر وامید به لحاظ شخصیت علمی سیاسی ودینی در شان دولت تدبیر وامید......

شهرستان خرمبید همواره علما وشخصیت های مذبی وفرهنگی داشته ودارد وهمیشه در حرکت جریان انقلاب در صحنه بوده و هست ودولت از رجال مردمی وبا انگیز خالص در فعالیت های اقتصادی واجتماعی استفاده خواهد نمود وحامیان دولت خواستار تقویت ستاد مردمی واستفاده از نیروهای متعهد را از ستاد استانی را خواستاراست
نقل قول
 
 
+2 #22 ناشناس 1393-03-12 15:49
بنازمت دولت تدبیر وامید ....
نقل قول
 
 
+2 #21 یاسر 1393-03-10 22:39
ای داد بی داد شما چرا الکی حرس وجوش می خورین
صلاح مملکت خویش را خسروان داند برادران گرامی
هر مسولی هم نقاط قوت داره هم نقاط ضعف شما دو طرفه قضاوت کنید
آقای شهرابادی هم حق داره به هرحال جوونه باید زندگیش سامون بگیره
نقل قول
 
 
+2 #20 محمد 1393-03-10 10:03
نقل کردن علی:
آقای شهرابادی آقای استاندار به کدام خواسته نا معقول شما تن نداده که حرف از این جور مسائل می زنی

علی جان
مشکل اینجاست که ایشان به خواسته "معقول " تن در نمیده.
نا معقول آن که بماند .....!!!!
نقل قول
 
 
-1 #19 علی 1393-03-09 22:19
آقای شهرابادی آقای استاندار به کدام خواسته نا معقول شما تن نداده که حرف از این جور مسائل می زنی
نقل قول
 
 
+2 #18 جابر 1393-03-08 23:26
آقا مجتبی
نماینده ارشد دولتی که از طرف دولت تدبیر وامید به سمت استاندار منصوب می شود آیا حرف شنوی از نمایندگان مجلس دارد ؟ مسول ستاد آقای روحانیدر شهرستان خرمبید جناب شهر آبادی مطالبی که بیان فرموده اید از بیانات چه شخصی است ؟ فکر کنم مطالبی که بیان کرده اید نقل قول جناب آقای هاشمی می باشد
نقل قول
 
 
+2 #17 سید علی 1393-03-07 21:29
جناب شهر ابادی من موافق حرفهای شما هستم احمدی نژاد بود که مملکت را به این وضعیت کشید ودزدیهای زیادی در این مملکت شکل گرفت نظیر خاوری وزنجانی و هزاران دزد دیگر
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

پیوندها